lexus-lfa-polsko-05

I když Lexus už výrobu modelu LFA po vyrobení všech pěti stovek plánovaných kusů ukončil, v Polsku byla minulý týden uspořádána speciální akce pro kupce 447. z nich – vůbec prvního prodaného v Polsku. Majitelova volba v případě konfigurace vozu padla na model lakovaný do červené barvy s interiérem čalouněným hnědou kůží. Jako celek to (podle fotek) nevypadá vůbec špatně, co říkáte?

Slavnostní předání proběhlo opravdu honosně. Spousta vzácných hostů, jídla, pití a zábavy. Stejně jako v případě předání Hennessey Venom GT Spyder Stevenu Tylerovi, proběhlo i předání tohoto supersportovního Lexusu LFA s velmi stylovou registrační značkou za doprovodu sličné modelky, vlastně dokonce dvou…

Pokud by vás zajímalo více fotek z předání, mrkněte se přímo na facebookové stránky polského dealera Lexusu, u něhož nákup i následné předání vozu proběhlo.

Polsko a Lexus mají navíc velmi zajímavé aktivity. S vozy Lexus tu jezdí i jedna z nejlepších tenistek světa, Agnieszka Radwanska, která minulý týden podepsala novou smlouvu.