Obrazem: Ty nejlepší a nejluxusnější garáže světa

Autor: Pavel Srp - 31. 1. 2013


Když jsme na náš facebookový profil poslali fotku parkujícího Chevroletu Camaro v obýváku, nečekali jsme, že bude mít až takový úspěch! To, kolika lidem se fotka líbila, ale hlavně to, kolik lidí fotku sdílelo na svém profilu, aby se o ni mohli podělit se svými přáteli, nás velmi mile potěšilo.

Víme, že takové fotografie mají obecně velký úspěch, o několika podobných počinech jsme přinesli samostatné články, ať už šlo o garáže plné k prasknutí italskými supersporty, či samostatný garážový dům, neskutečné počiny architektů v Polsku, Švýcarsku nebo zase ve Švýcarsku a nebo o garáž vedle obýváku, ovšem třeba ve 12. patře mrakodrapu… Dokonce už jsme několik podobných na našem facebooku také zveřejnili: Porsche 356, ještě jednou Porsche 356, ale i s celým domem, BMW řady 3 nebo s pěkným sexy doplňkem na zdi. :)

Tentokrát to bude o trochu jednodušší, protože jsme prošli internet, sesbírali podle nás to nejlepší, kde někteří lidé svá auta parkují a chceme se s vámi o to podělit. Věřte mi, že bude lepší, když se pohodlně usadíte a budete se na tyto obrázky dívat raději v této pozici…. :)

[nggallery id=1883]

-PS-

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru