Nové BMW X6 M vyfoceno po boku X5 M

Autor: Pavel Srp - 30. 3. 2019


Je to jen pár dní, kdy se na internetu objevily fotky nové generace BMW X5 M v červené barvě. My tu ale teď máme fotky dalších dvou aut: modrého a stříbrného. A k tomu také první fotku BMW X6 M.

O tom, že v prvním případě jde opravdu o BMW X5 M, už asi není pochyb, protože vyfocené detaily jsou prakticky stejné s červeným modelem z minulého týdne. Prohlédnout si ale tentokrát můžeme už i kus předku. Už na první pohled bude jasné, že tohle není jen tak obyčejné BMW X5.

V případě BMW X5 M i X6 M z přiložených fotografií jde opět rovnou o výkonnější verze Competition. Pokud dostanou stejnou techniku jako BMW M5 Competition, můžeme očekávat dvěma turbodmychadly přeplňovaný 4,4litrový motor V8 s výkonem 460 kW/625 koní a točivým momentem 750 Nm. Otázkou je, zda dostanou také odpojitelný pohon přední nápravy BMW M xDrive.

O tom, kdy budou ostrá SUV představena, se oficiálně ještě nemluví. Mohlo by se tak stát ještě letos, ovšem nejprve bude muset být představena ještě sériová verze nové generace BMW X6.

Vypadá to, že v BMW M mají pořádné snaživého krtka. Modely jim unikají jako na běžícím páse, kromě X5 M a X6 M už totiž známe i podobu nového BMW M8 Competition Coupé. Ty v přiložené galerie se objevily na foru Bimmer Post.

Štítky: , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek