2022-bmw_m4_csl- (26)

Nové BMW M4 CSL už je nabourané. Stalo se to u ředitelství automobilky

Od Pavel Srp | Zdroj: carscoops.com - Foto: BMW - 4. 8. 2022


Jestli pro vás bylo běžné BMW M4 nebo BMW M4 Competition moc obyčejné, přichystala si automobilka ještě výkonnější, lehčí a ostřejší verzi. Bude to limitovaná edice pouhých 1000 kusů. Jenže ještě předtím, než začala automobilka cé-es-elko dodávat zákazníkům, už je jedno z nich po vážné nehodě.

Na instagramu se objevila fotka, na které je zachyceno čtyřkové coupé, kterému chybí zadní nárazník, má vylomené pravé zadní kolo, vystřelené airbagy a spoustu dalších poškození. Podle zadních světlometů i spoileru na kufru jde zcela jistě o BMW M4 CSL, a vypadá to, že do něj někdo zezadu naboural. Odpovídá tomu nejen samotné poškození, ale i to, pod jakým úhlem na silnici auto stojí.

Přečtěte si také:  První seznámení s elektrickým BMW i4. Za jeho volantem si nepřipadáte jako v běžném elektromobilu

S fotkou poškozeného auta přišel magazín Carscoops. Ten tvrdí, že se však rozcházejí informace o tom, kde se nehoda stala. Podle některých zdrojů k ní prý došlo v Německu nedaleko samotné centrály BMW, podle jiných se nehoda měla stát ve Velké Británii. Právě druhé verzi by nasvědčoval i fakt, že ji původně na instagram sdílel Brit.

Potvrzeno a jisté není ani to, zda jde o předprodukční kus, který automobilka použila na propagační fotky při představení a ukazovala jej na letošní Concorso d’Eleganza Villa d’Este, nebo už o jeden z vyrobených zákaznických kusů. Přikláníme se k první možnosti, i vzhledem k tomu, že žádné vyrobené auto k zákazníkovi ještě nedorazilo. Jisté v každém případě je, že je to rozhodně docela velký průšvih…