Nová generace Subaru Forester se představuje v pohybu – video

Autor: Pavel Srp - 16. 11. 2012


Nové Subaru Forester bylo před pár dny již oficiálně představeno, teď vám však můžeme ukázat další nová videa, kde bude navíc auto v akci. Zájemci o nový Forester si ho mohou již od úterý na domácím japonském trhu zakoupit. Světovou výstavní premiéru bude mít ale až koncem listopadu na americké autoshow v Los Angeles.

Zvláštní také je, že v severní americe se bude prodávat rovnou Subaru Forester modelového roku 2014, ve zbytku světa (včetně Japonska i Evropy) půjde o modelový rok 2013.

Více informací, včetně rozměrů, očekávaných motorizací a fotogalerie, najdete v našem starším článku. Teď a tady si můžete prohlédnout tři videa. Na prvním je k vidění představení a prezentace novinářům v Tokiu, promo film a reklama. Už se na něj těšíme…

Subaru také včera zveřejnilo novinku v podobě prodloužení záruky až na pět let. Majitelé nových automobilů značky Subaru zakoupených od 15.října 2012 totiž automaticky získají také 24 měsíční záruku navazující na záruku na nový vůz. Ta začne běžet po uplynutí záruky výrobce. Zákazník tak bude chráněn před nepředvídanými náklady na opravy celkem pět let od první registrace vozidla.

-PS-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru