Víme, že aktuální situace po celém světě nenahrává humoru, ale myslíme si, že je potřeba ty špatné zprávy kolem nás trochu naředit. A pomůže nám s tím ten nejpovolanější, tedy Vlad z youtube kanálu Garage 54.

Vlad je velmi odvážný a hlavně odhodlaný ruský automechanik, kterého podezříváme z šílenosti. A nejlepší na tom celém je, že má kolem sebe podobně bláznivé jedince, kteří s ním vymýšlejí a hlavně praktikují opravdu neuvěřitelná zvěrstva. Nevěříte? Vždyť už vařili polévku ze staré Lady, na jinou zase namontoval obří kola, zkoušeli také to, jak bude auto jezdit na kolech ze zápalek či z deklů od kanálu místo kol. Cokoliv vás někdy napadlo, oni dotáhli dokonce a vyzkoušeli.

Tohle je asi nejnižší Lada Niva na světě. Samozřejmě pochází z Ruska

Není se co divit, že jejich youtube kanál je stále oblíbenější, v současné době jeho anglickou mutaci sleduje více než 400 tisíc lidí. Vlad ve svém nejnovějším videu namontoval na starý Fiat Uno čtyři výfuky. Jenomže ne tam, kam standardně takový díl patří. On je přidělal přímo do motoru, respektive, na každý jeden válec.

Mimochodem je to to stejné Uno, které dostalo další pár kol navíc…