Další sílený ruský pokus s Ladou. Tentokrát dostala obutí vyrobené ze zápalek

Autor: Anina Russová - 6. 9. 2019


Tušíme, že chlapíka jménem Vlad, který má na svědomí YouTube kanál Garage 54, nikterak představovat nemusíme. Jeho pokusy s různými auty – většinou jsou to Lady – jsou prostě k neuvěření a známé jsou už po celém světě. To Vlad už ostatně ví, vždyť nejprve svá videa natáčel jen v ruštině, dnes už jsou dabovaná anglicky.

Vlad už nám ukázal leccos. Například dal Ladě kolo z deklu od kanálu, ale zkusil také, jak to dopadne, když pojedete se zablokovaným kolem. Hodně nás pobavil i test toho, jak budou fungovat míče místo odpružení. Vlad prostě realizuje šílenosti, nad kterými my ostatní jen v koutku duše občas přemýšlíme. A to se nám na něm moc líbí.

Jeho další pokus znovu patří mezi ty, které rozhodně zaujmou, ačkoliv jejich přínos není vůbec žádný. Ale o to nakonec jde. :) Vlad se se svými kumpány rozhodl pokrýt jedno z kol Lady 21 000 zápalkami. Musela to být opravdová trpělivost, protože každičkou zápalku museli vzít do ruky a pomocí tavicí pistole nalepit na disk. To chce hodně klidu a rozvahy. Není to nic pro nedočkavce.

Jakkoliv si s tím dali práci, jízda by s takovým kolem asi možná nebyla. Proto auto zvedli na hever, roztočili kola, zařadili rychlost a nechali jej se točit. A pak přišlo nevyhnutelné. O roztočené zápalky nechali otřít škrtátko, což zapříčinilo velký plamen.

Podívaná je to velkolepá, obzvláště ve zpomaleném záběru. Ale jak říkáme, je to k ničemu, ale stejně to fascinovaně sledujeme. :)

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru