Může se stát, že se s někým nepohodnete a máte tendence si na něm nebo na něčem, co mu patří, nějak vybít zlost – třeba na autě. Budiž, přijde mi to nesmyslné, ale někdo to tak má. Podle mě je auto něco, na co se prostě nesahá, auto se může jedině tak závidět… Jenomže žijí mezi námi existence, které nejen, že jsou zcela zbytečné, ale ještě by zasloužily ten nejhorší trest. Přesně jako zloděj zachycený bezpečnostní kamerou v přiloženém videu.

Zjevně buď opilý nebo spíše zfetovaný idiot – jinak ho nelze nazvat – se rozhodl, že nejen zničí, ale i ukradne super raritní Porsche 911 Cabrio Flatnose. Rozčilovali bychom se i kdyby sáhl třeba na starého Brouka, Flatnose? Proboha proč? A proč za bílého dne? Co musí mít v hlavě, když absolutně neřeší, jestli ho někdo vidí nebo ne.

Podle policejní zprávy se navíc ten stejný člověk pokusil ve stejné britské čtvrti Mayfair chvíli před 911 otevřít i Porsche Cayenne. O pár hodin později zase nožem ohrožoval prodavače z nedalekého obchodu se sportovním zbožím. Všechno je to smutné, ale vidět, jak nožem řeže střechu Porsche, souká se dovnitř a snaží se ho nastartovat, je prostě peklo. Když mu to nejde tak si ještě s chutí sobě vlastní skočí na zadní křídlo a garantuji vám, že doufal, že ho ulomí. 🙁