Hledání parkovacího místa je občas náročné. Když už ho po dlouhých minutách najdete a vjede vám na něj někdo jiný, je to k naštvání. Někteří lidé nad tím mávnou rukou, jiné to rozezlí natolik, že si to jdou vyřešit ručně. Třeba jako posádky Nissanu a Fordu v Americe.

Nevíme přesně, co se stalo před tím, než začalo video. Ve videu už je ale vidět potyčka dvou posádek aut. Posádka Nissanu Versa na záběrech kope a mlátí do Fordu Mustang, jehož řidič stojí opodál. Po chvíli ale přijde k autu – přičemž na sobě má žlutou výstražnou vestu – do sedne do něj a začne couvat pryč. Mohlo by se zdát, že je celý incident u konce, ale to je právě přesný opak.

Přečtěte si také:  Takhle to vypadá, když na čelní okno za jízdy spadne kus ledu z kamionu. Řidiče náklaďáku hledá policie

Po chvíli totiž Mustang opět přijede do záběru, přičemž nabourá přímo do boku Nissanu. Řidič pak stále šlape na plyn a snaží se auto odtlačit., jeho řidič ale nakonec odjede. Mustang ho ale dál pronásleduje. To už je ale mimo záběr kamery.

Co si o takových řidičích myslet? Tohle chování na silnice, ale ani na parkoviště rozhodně nepatří.