nehoda-kamion-unava-video

Nepodceňujte únavu za volantem! Může to skončit vážnou nehodou, jak dokazuje toto video

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Facebook Heavy Towing -  29. 4. 2020


Blíží se léto a i velmi teplé dny. Ty jsou na jednu stranu příjemné, ale na tu druhou je dobré myslet na to, že horko a slunce unavuje. Obzvlášť za volantem při dlouhých cestách.

Jistě víte, že občasné přestávky a protáhnutí rozhodně nejsou na škodu. Když ale přijde opravdová únava, je opravdu nezbytně nutné zastavit. Jinak jste jednou nohou v nemocnici a tou druhou v kriminále. To dokazuje i přiložené video.

Pětinu dopravních nehod způsobuje únava. Polovina řidičů si přesto myslí, že s ní dokáže bojovat bez odpočinku

Video zobrazuje řidiče nákladního auta, který je už od pohledu hodně unavený. Chvíli po silnici jen kličkuje, ale vždy se včas probere a náklaďák srovná. Jet bychom za ním ale rozhodně nechtěli, silnice je mu po celou dobu hodně malá. Pak se mu ale oči zavřou úplně a on na pár sekund usne. A vzápětí přijde velká rána.

Nejprve vyjede mimo silnic a pár sekund to vypadá, že rozházené auto srovná. Ovšem fyzikální zákony fungují. Auto se během chvíle převážilo na bok a záběry z jeho kabiny ukazují, že si řidič pořádně natloukl. Naštěstí byl připoutaný, ale i tak dostal asi několik pořádných ran od věcí, které během pádu nekontrolovatelně létaly po interiéru.

https://www.facebook.com/SonnyHeavy/videos/246278730066148/

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *