Německá policie odtáhla Lamborghini parkující u dobíjecí stanice. Řešil to policista na elektrokole

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Polizei Frankfurt - 13. 7. 2020


Je zvláštní, že i v dnešní době jsou lidé schopní se dohadovat, navzájem urážet a dělat si naschvály kvůli takové prkotině, jako je fakt, čím kdo jezdí. Nejvíce jsou tyto spory vidět u elektromobility, která některým řidičům spalovacích aut leží hodně v žaludku (ale i naopak). Těžko říct, proč jsou ale někteří schopni až dětinských reakcí jen na to, že kolem nich elektromobil jede. A ještě se tím chlubí. Například, když řidiči velkých a notně kouřících pick-upů pošlou trochu plynů na kolemjedoucího řidiče Tesly.  

Blokovat dobíjecí stanici pickupem nebyl dobrý nápad. Policie neměla pochopení

Druhá sorta naštvaných na elektromobilitu dává svou nelibost najevo tak, že blokují dobíjecí stanice tím, že na nich zaparkují svá auta se spalovacím motorem. Ovšem drtivá většina zákonů po celém světě tohle bere jako porušení zákona a taková auta jsou pravidelně odtahována a jejich majitelé dostávají pokuty.

Nejinak tomu je v případě frankfurtské policie. Ta na svém twitteru zveřejnila fotku, jak odtahuje Lamborghini Huracán EVO Spyder z místa u dobíjecí stanice. Na fotce je vidět jedna Tesla, která zrovna dobíjí, ale jak vidno, od dobíjecí stanice stojí dost daleko a její řidič měl velké štěstí, že se tam nějak vecpal.

Vtipné také je, že dle fotky to celé řešil policista na elektrokole.

Zajímavé jsou ovšem také komentáře pod fotkou na twitteru. Některé policii děkují, že to vyřešila, jiné ale řeší, jak moc velký blbec majitel Lamborghini musí být. Ovšem ne proto, kde zaparkoval, ale proto, že vůbec nějaké Lamborghini má. A dokonce svítivě zelené, což podle jednoho z komentujících znamená, že jeho majitel se chce jen chlubit a provokovat. Jiný zase nechápe, že si někdo koupí auto, které je ve městě vlastně nepoužitelné a tedy i zbytečné. Majitel Lamborghini to tedy schytává nikoliv za to, že parkuje u dobíjecí stanice, ale za to, že si vůbec dovolil vlastnit takové auto. Nepřijde vám to celé tak trochu směšné?

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru