Nehoda Morganu vypadá děsivě, ale naštěstí dobře dopadla

Autor: Anina Russová -   9. 7. 2019


Záběry z nedávné nehody z Velké Británie jsou opravdu děsivé a slabší povahy by mohly rozrušit. Je na nich totiž detailně vidět, jak vypadá dopravní nehoda, při které jeden z řidičů ve vysoké rychlosti nabourá zezadu do jiného. Pokud by se tak stalo v klasickém autě, asi by ty záběry tak hrozivé nebyly. Jenomže řidič, který nedával pozor a nevšiml si stojící Audi, jel v Morganu Plus 4, tedy ve zcela otevřeném a velmi nízkém vozidle.

Posádka Audi se vracela z dovolené a kousek od dálnice A5 poblíž britského Shrewsbury se dostala do kolony před kruhovým objezdem. Když zpomalili takřka do zastavení, přiřítil se řidič Morganu a podle prvních informací naboural v rychlosti asi 70 mil za hodinu, tedy zhruba 113 km/h. Posádka Audi byla prý několik sekund v šoku, čemuž se nelze divit. Ten náraz byl opravdu silný. Pak ale oba vystoupili a začali zjišťovat, co se stalo.

Drsná nehoda z Polska. Kamion čelně narazil do Kii a následně sešrotoval další auta

Děsivé na celé této situaci je to, že první auto u nehody zastavilo asi až po 10 nebo 15 minutách. Jinak všichni prostě jen jezdili kolem. Štěstí bylo, že součástí posádky auta, které zastavilo, byla zdravotní sestra, která pomohla dostat zaklíněného řidiče Morganu z auta bezpečně ven. Všichni účastníci nehody pak byli převezeni do nemocnice. Posádka Audi jen na pozorování, řidič Morganu na vyšetření a lehčí operaci.

Celé je to hodně děsivé, ale nakonec měl řidič Morganu velké štěstí. Pokud by naboural ještě ve vyšší rychlosti nebo trefil jiné místo, nemusel dnes být mezi živými.

Štítky: , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek