Ford-Mustang-nehoda-loveland-ford-nehoda

Představte si, že si koupíte auto, neužijete si ho ani 500 kilometrů a někdo vám ho nabourá na totální škodu. Tím hůře, pokud je tím někým zaměstnanec dealerství, kam jste auto svěřili na drobnou úpravu. To přesně se stalo majiteli nového Fordu Mustang v americkém Coloradu.

Jméno majitele zní Mark Grage. Ten si pořídil nový Ford Mustang a po pár stovkách najetých kilometrů se rozhodl, že sériový atmosférický vidlicový osmiválec mu nestačí. Do auta tak chtěl nainstalovat přeplňování kompresorem. Vzal tedy své auto a odvezl ho k coloradskému dealerovi Loveland Ford na úpravu. Ford totiž oficiálně nabízí zástavbu kompresoru Ford Performance Roush. V tu chvíli mělo auto najeto 266 mil (428 kilometrů).

Kompresor do auta v dealerství namontovali a hned pak jel jeden ze zaměstnanců na obvyklou zkušební jízdu. Podle šéfa dealerství Harryho Johnstona však zaměstnanec nad autem při jízdě po silnici U.S. 398 v oblasti Larimer County ztratil kontrolu a havaroval. Následně měl ale ztratit i svoji práci. Policie v šetření nehody napsala, že šlo o bezohlednou jízdu.

Chtěli u autorizovaného dealera prodat Ferrari. Ten jim ho naboural a zatajil to

Jak auto dopadlo, ukazují fotografie z facebooku pod článkem. Poškození jsou opravdu velká a s největší pravděpodobností jde o totální škodu. Další smůlou je to, že majitel auta se s upraveným, ale vlastně nakonec ani tím neupraveným mustangem nesvezl.

Manažer dealerství Harry Johnston také řekl, že dealerství tuto škodu řeší a zákazníkovi by měla být nejpozději v příštím měsíci zcela uhrazena. A to i s případnými dalšími náklady, které mu tím mohly vzniknout. Dealerství je prý pojištěno.

V příspěvku na facebooku je ale situace popsána trochu jinak. 10. února 2020 se tam píše, že mechanik u dealera stále pracuje. O dva dny později majitele ale opravdu kontaktoval manažer a snažil se Markovi omluvit a vysvětlit celou situaci. Ten píše, že omluva na něj zapůsobila a byla uvěřitelná.

Ovšem o další den později, tedy 13. února se v příspěvku píše, že někdo z dealerství Loveland Ford komunikoval s médii a řekl jim, že Mark má půjčeno jiné auto, což prý není pravda. Část svých peněz už ale Mark zpět dostal, jde ale jen o peníze ze zrušené servisní smlouvy a za nakoupené díly pro úpravu.

2/13/20To set the record straight, I DID NOT GET A FREE CAR OUT OF THIS, I AM PAYING FOR MY SHELBY. I just found out…

Zveřejnil(a) Mark Grage dne Pondělí 10. února 2020

Zdroj: Carscoops.com