Nakládat auta na odtahovku nebo cokoliv jiného jen po úzkých nájezdech je vždycky nebezpečné. O to opatrněji je potřeba na to jít, ne jako v tomto případě…

Podle informací u videa tento perfektně zrenovovaný a upravený Ford Mustang z roku 1965 nakládal řidič odtahového vozu společnosti DEPENDABLE CARRIERS LLC z arizonského města Glendale. A víme jak to bývá, když takové věci řidiči dělají… Auta nejsou jejich, oni jsou tam často „za trest“ a prostě to musí naložit. Podobně to bylo asi i v tomto případě. Řidič kamionu, zkušený kabrňák do auta sedl a rozjel se po nájezdech do přívěsu. Jenže (asi) neodhadl míru sešlápnutí plynového pedálu a naájezdech mu zadní kola podklouzla. On však držel plynový pedál dál. No, a kola také klouzala dál. Výsledkem bylo spadnutí auta z nájezdů a jeho poškození nejen na podvozku, ale také na pravém zadním blatníku, kterým se opřelo o bočnici přívěsu.

Popisek pod videem také dodává, že z řidiče po tomto incidentu vypadlo, že se tomu diví, protože minule mu to prý stejným způsobem vyšlo a auto se do přívěsu nakonec dostalo bez poškození. Poslední věta autora videa navíc dodává, že neví, kde jeho auto ani tento řidič jsou. Velmi zajímavé, že?

A jaké zkušenosti s odtahovými vozy a jejich řidiči máte vy? Už jste se někdy do takové situace dostali? Podělte se s námi na našem facebooku.