Na Slovensku policie řeší vážnou nehodu cyklisty a auta. Tragicky chybovali oba

Autor: Anina Russová -   23. 7. 2019


Je to už nějakou dobu, kdy jsme vám ukazovali více či méně vtipné zběsilosti, kterých jsou schopni řidiči na slovenských silnicích. Sdílejí je sami policisté a chtějí tak ostatní varovat před podobně hloupým chování. To hlavně proto, že některé z těch na videu zachycených později ruka zákona dožene a navíc se jim směje celé Slovensko.

Ovšem tentokrát slovenská policie na svém facebooku zveřejnila video zachycující děsivě vyhlížející dopravní nehodu auta a cyklisty. Kromě střetu samotného je na záběrech děsivé také to, jak moc to oba, tedy řidič i cyklista, pokazili. Oba se zachovali jako arogantní pitomci, oba porušili pěknou řádku zákonů a navíc nejspíš zapomněli přemýšlet hlavou. Vlastně nechápeme, jak se ta nehoda vůbec mohla stát.

Cyklista se pokusil vychovávat řidiče Mercedesu. Skončilo to potyčkou a policií

Ve videu, které některým možná bude připadat hodně drsné, je vidět pomalu jedoucí nákladní auto, které na zelenou zrovna vjíždí do křižovatky. Ve stejný moment ale zprava přijíždí cyklista a zároveň zleva řidič auta, kterému se nechce jet v té koloně aut. Jenomže řidič předjížděl odbočovacím pruhem, který měl červenou, a na červenou jel také cyklista, který, jak je vidět na kameře, ani nepřibrzdil, nerozhlédl se, prostě na červenou do silnice vjel.

V jeden moment se tak potkali dva naprostí ignoranti, kteří za své chování zaplatili. Řidič osobního auta nejspíš přijde o řidičský průkaz a dost možná skončí před soudem. A cyklista? Tomu nemají co vzít (a přiznáváme, že podle nás by řidičské průkazy a trestné body by většina cyklistů potřebovala jako sůl), ale dlouho si poleží v nemocnici. Pokud nehodu přežil. O tom bohužel zprávy nemáme. I tak možná za vjetí do křižovatky dostane i on pokutu. Rozhodně by si ji také zasloužil.

https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/497076481042356/

Štítky: , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *