Chevrolet-Camaro-forgiato-na-prodej- (1)

Tuningoví úpravci často staví showcary, aby předvedli své schopnosti a ukázali možnosti. Jedno takové auto je teď na prodej. Jde o Chevrolet Camaro, který vlastnila společnost Forgiato Wheels, zabývající se výrobou automobilových disků.

Základem pro úpravu se stal Chevrolet Camaro SS Convertible s kompresorem přeplňovaným motorem V8 6,2 litru. Motor ale nemá sériový kompresor, ten byl totiž vyměněn za větší kousek Procharger P-1SC-1H. O finálním výkonu se ale prodejce nezmiňuje.

Camaro dostalo v TS Customs výrazný a hodně široký bodykit, skládající se z přepracované přední části se zcela novými světlomety a maskou chladiče, ale také z nástavců prahů, blatníků a zadního nárazníku.

Přečtěte si také:  Výraznější bodykit nikdy nepředstavili. Prior Design plánují extrémní úpravu Volkswagenu Golf GTI

Kvůli šířce nástavců bylo potřeba vyměnit sériová kola, ta by totiž na autě působila směšně. Do podběhů tak putovala kola Forgiato s rozměry 10×24 palců vpředu a dokonce 15×24 palců vzadu. Obuta jsou do pneumatik 275/25 R24 vpředu a 405/25 R24 vzadu.

Auto má najeto jen něco málo přes tisíc mil, vyrobeno bylo v roce 2010 a teď je na prodej. Pokud by se vám líbilo, připravte si na něj 128 900 dolarů, což je v přepočtu podle ČNB asi 2,86 milionu korun. Inzerát najdete zde.