Chevrolet-Camaro-forgiato-na-prodej- (1)

Tuningoví úpravci často staví showcary, aby předvedli své schopnosti a ukázali možnosti. Jedno takové auto je teď na prodej. Jde o Chevrolet Camaro, který vlastnila společnost Forgiato Wheels, zabývající se výrobou automobilových disků.

Základem pro úpravu se stal Chevrolet Camaro SS Convertible s kompresorem přeplňovaným motorem V8 6,2 litru. Motor ale nemá sériový kompresor, ten byl totiž vyměněn za větší kousek Procharger P-1SC-1H. O finálním výkonu se ale prodejce nezmiňuje.

Camaro dostalo v TS Customs výrazný a hodně široký bodykit, skládající se z přepracované přední části se zcela novými světlomety a maskou chladiče, ale také z nástavců prahů, blatníků a zadního nárazníku.

Přečtěte si také:  Toto Volvo P1800 z roku 1964 má výkon jako Mercedes-AMG A45, ale je lehčí než Mazda MX-5

Kvůli šířce nástavců bylo potřeba vyměnit sériová kola, ta by totiž na autě působila směšně. Do podběhů tak putovala kola Forgiato s rozměry 10×24 palců vpředu a dokonce 15×24 palců vzadu. Obuta jsou do pneumatik 275/25 R24 vpředu a 405/25 R24 vzadu.

Auto má najeto jen něco málo přes tisíc mil, vyrobeno bylo v roce 2010 a teď je na prodej. Pokud by se vám líbilo, připravte si na něj 128 900 dolarů, což je v přepočtu podle ČNB asi 2,86 milionu korun. Inzerát najdete zde.