Ford-Mustang-nehoda-do-potoka-Kanada

Znáte do nadšení, pokud si koupíte nějaké zábavné nové auto? Musíte se s ním vozit a zkoušet, co umí. Občas se to ale nepovede, o čemž by mohl vyprávět jeden mladý Kanaďan, který svůj Ford Mustang zahodil do potoka už po třech dnech vlastnictví.

Řidiče mustangů – zejména v Americe – jejich pověst předchází… Američané si o jejich řidičském umění nemyslí nic hezkého, což podobné nehody a zprávy jen podporují. Auto za to ale rozhodně nemůže, spíše nezkušenost a odvaha řidičů, případně prostě přecenění jejich řidičských schopností. A přesně to prý stálo i za nehodou, kterou si můžete prohlédnout v přiloženém videu a na fotce.

Zveřejnil(a) Dakota Dayman dne Pondělí 18. května 2020

Podle magazínu carscoops.com se mladý řidič chtěl předvádět driftováním na mokrém asfaltu. Celá situace se stala v městečku Cranbrook v Britské Kolumbii v Kanadě začátkem tohoto týdne. Vše mělo začít na parkovišti místního obchodního centra, kde měl řidič se svým autem driftovat po parkovišti. To zrovna u Fordu Mustang s pětilitrovým motorem V8 a pohonem zadních kol není vůbec žádný problém.

Magazín carscoops.com ve svém článku také říká, že mluvil se svědkem celé události. Ten tvrdí, že řidič byl mladý a nezkušený. Nad autem prý ztratil kontrolu a naboural. Zelený Mustang byl prý úplně nový, z showroomu si jej měl novopečený majitel vyzvednout jen tři dny předtím.

Při této nešťastné události prý nebyl nikdo zraněn, škody jsou tak v podstatě jen na autě a na řidičově egu. Otázkou ale zůstává, jak moc poškodil Ford Mustang náraz a hlavně výlet do potoka s vodou.

Zveřejnil(a) Dakota Dayman dne Pondělí 18. května 2020