Majitelé veteránů v New Yorku to nemají vůbec jednoduché – video

Autor: Anina Russová - 16. 8. 2013


New York je město, které mě nějakým způsobem doslova fascinuje. Davy lidí všech národností, skvělé módní butiky, moderní restaurace a také rozdíl mezi těmi bohatými a chudými. To vše je pro tohle město typické. Ale že i v takovém moderním a nikdy neusínajícím městě žijí fandové a hlavně majitelé klasických vozů jsem netušila. A rozhodně to nemají jednoduché. V tomhle městě žije takové množství lidí a jezdí takové množství aut, že se hlavní problém majitelů veteránů  točí převážně kolem parkování.

Pánové z Petrolicious natočili video, které zachycuje tři nadšence veteránů žijících v New Yorku. První z nich, Yale Evelev vlastní klasické Porsche 911 a vzhledem k tomu, že to má ze Soho, kde bydlí, do garáže opravdu daleko, hodně si rozmyslí, kdy svého plechového miláčka vezme na projížďku. Ike Kitmen, majitel Alfy Romeo GTV6 to má do garáže celých 40 minut autobusem a Raphael Orlove, majitel Volkswagenu Beetle parkuje na veřejném parkovišti supermarketu a musí jít kus pěšky a pak ještě jet metrem, aby se k němu vůbec dostal.

Video je hodně povedené. Líbí se mi záběry, které kombinují pohled na New York a na ta krásná auta. A přísahám, že už si nikdy nebudu stěžovat na situaci s parkováním v Praze. Mě naštěstí auto může v klidu stát před domem anebo v garáži pod ním. :)

Jak jste na tom s parkováním vy?

 -AR-

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru