Liberty_Walk_GT_Evo-Lamborghini_Aventador- (2)

Liberty Walk představili bodykit pro Lamborghini Aventador. Stojí 4 miliony a je jen pro 20 zákazníků

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: Liberty Walk - 16. 1. 2022


Lamborghini Aventador je placaté auto samo o sobě, ale po tom, co s ním provedli u Liberty Walk, je ještě placatější. Dostalo působivý bodykit GT EVO, který úpravce prodá jen 20 majitelům na světě. 

Italský dvanáctiválcový supersport se už pomalu chystá do důchodu, ale přesto (nebo možná právě proto?) si pro něj v Liberty Walk připravili úplně nový bodykit. Ten je velmi exkluzivní a bude si jej moci pořídit pouze 20 zákazníků z celého světa. Auto, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii, je v pořadí třetí kus, který ho dostal.

Přečtěte si také:  ABT Sportsline si pohrál s Audi RS6 Avant. Výsledek je parádní, ale v Evropě máme smůlu

Součástí bodykitu Liberty Walk GT EVO je přední nárazník s přepracovanými otvory pro přívod čerstvého vzduchu s novým spojlerem. Na nárazník navazují širší přední blatníky, prahy a zadní blatníky. Vyměněna byla také přední kapota.

Působivé je i křídlo na zádi, které má podobně jako Lamborghini Aventador SVJ tři nožičky. Tohle křídlo je však ještě výraznější. A nelze si nevšimnout ani obřího černého difuzoru v novém zadním nárazníku, jehož tvary vykreslují žluté linky.

Přečtěte si také:  BMW představilo M3 a BMW M4 oslavující výročí společnosti. Dostaly přídomek BMW M 50 Jahre

Bodykit je na tomto autě samozřejmě vyroben z karbonu. A rozhodně není levný. Zaplatit za něj budete muset 187 tisíc dolarů, což jsou v přepočtu dechberoucí čtyři miliony korun! Můžete ale trochu ušetřit, to pokud byste si jej objednali z plastu, pak byste za něj zaplatili jen 94 600 dolarů. To je ovšem po přepočtení na české koruny stále hodně peněz, vychází to na dva miliony a nějaké drobné.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek