Letošní Festival rychlosti v Goodwoodu v obrazech – video

Autor: Pavel Srp -   28. 6. 2016


O víkendu se konala jedne z těch nej tradičních přehlídek aut na světě, britský Goodwood obsypaly supersporty, klasické automobily, ale i závodní auta. K vidění byly nejen úplně, často ještě dříve nepředstavené novinky, ale také auta, která na ulici běžně potkat nejde i raritní závodní stroje.

Podívejte se na video z českých luhů a hájů a zkuste tuto atmosféru alespoň trochu nasát.

[fbvideo link=“https://www.facebook.com/amsclassic/videos/1178514678867650/“ width=“620″ height=“350″ onlyvideo=“1″]

Svoje video z Goodwoodu na youtube nahrál už i vlogger Shmee150:

Na exkluzivní kusy jste v Goodwoodu narazili na každém kroku. Nejen staticky, ale i v akci jste si mohli prohlédnout jediné vyrobené Ferrari 458 MM Speciale:

Předvedl se tu i Fiat, respektive jeho sportovní divize Abarth, která přivezla zbrusu nový roadster Abarth 124 Spider i malý zběsilý Abarth 595:

Ford nás zval na kompletní přehlídku modelů Ford Performance, ale i na řádění Kena Blocka. Nezklamal! :) Předvedl se i další „blázen“, svého Mustanga RTR si na trati nádherně povodil i Vaughn Gittin jr. a opravdu se toho nebál. O tom svědčí i jeho vlající nárazník. A konečně, na startu tamějšího závodu do vrchu startoval i bývalý Stig, Ben Collins. Ani tomu se drobné problémy nevyhnuly.

A jestli si myslíte, že je to jen o autech, tak se pletete. Návštěvníci si mohli v akci prohlédnout také obrovský Kamaz, který se nebál driftovat!

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *