legendy-2013

Legendy 2013: veterány, klasická auta, ale i moderní supersporty – velká fotogalerie

Autor: Pavel Srp - Foto: Pavel Srp - 14. 9. 2013


Dnes se v areálu bohnické psychiatrické léčebny v Praze konala historicky první přehlídka nazvaná LEGENDY. Šlo o výstavu veteránů, klasických aut, ale i moderních supersportů nebo aut, která si s hrdostí mohou říkat automobilová legenda.

Návštěvníci mohli prohlížet takové vozy, jako například první generace BMW M3 (E30) ve verzi DTM pro závodní okruh nebo sériovou podobu Sport Evolution, kterou jsme fotili nedávno při cestě po Plzni. Tyhle dvě eMtrojky z povzdálí pozorovalo BMW M3 (E92) s motorem i výkonem (ale i hmotností) skoro dvakrát tak velkým.

V areálu byla vystavena také velká spousta amerických korábů, namátkou jmenujme například černý Chevrolet Corvette C3 25th Anniversary, Dodge Charger R/T či Ford Thunderbird Landau Coupe.

Příjemným zpestřením byly také klasické závodní vozy, ihned vedle dvojice aristokratických závoďáků se soškou Jaguara na kapotě, zaujaly své místo klasické modely Lancia ve válečných barvách, originální Delta či červeno-bílá dvojice 037.

Jistě se se mnou po shlédnutí fotogalerie shodnete, že na travnaté ploše stála jedna legenda vedle druhé a každé auto bylo něčím výjimečné.

-PS-

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru