Land Rover Defender dostal tuningovou kúru v Lumma Design

Autor: Pavel Srp - Zdroj: motor1.com - Foto: Lumma Design - 19. 9. 2020


Úpravce Lumma Design není jedním z těch decentních, ba právě naopak. Jeho úpravy bývají hodně divoké a v případě nové generace off-roadu Land Rover Defender tomu není jinak. Představujeme vám Lumma CLR LD.

Nový Land Rover Defender je sice úplně jiný, než ten předchozí, ale podle automobilky je to off-road pro třetí tisíciletí. Na rozdíl od Mercedes-Benzu v případě třídy G se totiž Land Rover nedržel původního receptu a postavil zbrusu nové a moderní auto. A tuning, který mu dodali v Lumma Design, to jen potvrzuje.

Na auto putovaly nové nástavce blatníků, který ho rozšířil o 40 mm vpředu i vzadu, nová je také maska chladiče, přední spoiler, ale i nástavce na kapotu. Vše může být z odhaleného, jen bezbarvým lakem zalakovaného karbonu.

Zvýšený je i podvozek. Kit přidal dalších 30 milimetrů k výchozí světlé výšce. Do podběhů se i díky tomu mohou nastěhovat větší kola, která mohou mít průměr od 19 až do 23 palců. Aby nebyla kola zalezlá, v nabídce jsou i rozšiřující podložky.

Změny jsou také v interiéru, ačkoliv si je neprohlédneme na fotkách. Tuner dodá například sadu nášlapů pedálů z ušlechtilé oceli, koberečky s designem ‚Lumma Design‘, ale také je schopen třeba celý interiér přečalounit do kůže.

Na pohonném ústrojí žádné úpravy nejsou. Motor zůstal sériový, jen se mu lépe oddechuje díky novému výfuku se čtveřicí koncovek v zadním nárazníku.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru