O novém, prvním moderním SUV značky Lamborghini jsme vám toho řekli už hodně. Jistě tedy víte, že ho značka odhalovala a představovala postupně a následná fakta při oficiálním odhalení tak jen dotvořila tuhle mamutí, ale velmi luxusní skládanku.

Protože jde ale o italskou novinku, a jak známo, Italové milují luxus a kvalitní zboží, je tedy vcelku logické, že Lamborghini k modelu Urus nabízí velmi zajímavě vyhlížející doplňky, které jsou omezeny počtem vyrobených kusů. Případní zájemci si je navíc mohou pořídit pouze v továrně Lamborghini v italském městě Sant’Agata Bolognese.

A co, že si to můžete ke svému superSUV pořídit? Lamborghini na všech doplňcích spolupracovalo jen s místními malými firmami, jde tedy o tradiční italskou kvalitu a eleganci. Vybrat si můžete zdařilou koženou bundu z dílny Hettabretz nebo elegantní mokasíny, které ve dvou provedeních a třech barvách vyrábí místní obuvník Enzo Bonafe. Lamborghini ale navázalo spolupráci i s malým brašnářstvím Teknomonster, které speciálně na míru kufru Urusu připravilo sadu karbonových a kožených zavazadel.

Ceny ještě v tuto chvíli Lamborghini nezveřejnilo, ale vzhledem k tomu, že jde o limitovanou edici doplňků, jistě nebudou úplně nízké.