sluchatka-lamborghini

Lamborghini představilo nový model. Tentokrát nejde o auto, ale o luxusní sluchátka

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Lamborghini - 26. 11. 2020


Italská automobilka Lamborghini už sluchátka nějaký ten pátek na svém oficiálním eshopu nabízí, ale před několika málo dny představila zbrusu nový model. Na jeho vzniku spolupracovala s firmou Master & Dynamic, která se postarala o techniku, a Lamborghini zase zařídilo design.

Master & Dynamic jsou prémioví specialisté na zvuk, jejich práce je drahá, ale velmi kvalitní. S italskou automobilkou se rozhodli nabídnout jak malá bezdrátová sluchátka určená přímo do uší, tak sluchátek, která se nasazují na uši. V obou případech si ale obě značky stojí za tím, že obě verze nabízí hlavně precizní zvukový zážitek.

Verze sluchátek přes uši kombinuje jak plast, tak kov a dokonce i Alcantaru, kterou je  čalouněn interiér modelů Lamborghini. Uživatelé si budou moci nastavit dva režimy poslouchání hudby, jeden jen lehce potlačí zvuky z okolí, druhý pak zcela. Sluchátka se se zdrojem hudby propojují přes Bluetooth, přičemž vydrží hrát až 24 hodin a dosah je až 30 metrů. Jak samotná sluchátka, tak jejich obaly jsou samozřejmě zdobeny logem Lamborghini. Nabíjecí pouzdro pak prodlužuje dobu poslechu až na 40 hodin.

Sluchátka se do prodeje dostala teprve 20. listopadu a v současné době je možné si je objednat jen online u Lamborghini nebo přímo na webu Master & Dynamic. Sluchátka určená do uší, takzvané pecky (označení v e-shopu je MW07), vyjdou na 371 eur, tedy asi 9700 Kč. Sluchátka přes hlavu mají v e-shopu označení MW65 a vyjdou na 571 eur, tedy asi 15 000 Kč.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru