Lak za půl milionu a boky jako majitelka. Nejznámější profesionální celebrita si pořídila nový Range Rover

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Platinum Motorsport, Urban Automotive - 30. 6. 2024


Pořídit si nějaké drahé auto a nechat si ho upravit je u celebrit – a vlastně nejen u nich – oblíbená cesta, jak zaujmout. A Kim Kardashian se to s novým a notně upraveným Range Roverem povedlo. Možná byste čekali nějaké zběsilosti třeba ve stylu Justina Biebera, ale nejstarší sestra klanu Kardashian si zachovala eleganci sobě vlastní a výsledek vůbec není špatný. Ani levný.

On už Range Rover sám o sobě je poměrně uhlazené, byť obrovské auto. Kim jej hned po objednání předala do rukou úpravců z Platinum Motorsport a Urban Automotive. První jmenovaní jsou z Los Angeles a auto kompletovali a lakovali, ti druzí jsou ale z Velké Británie a dodali karbonový bodykit. Jeho součástí je rozšíření blatníků, mřížka chladiče a zadní křídlo.

Naprostou třešničkou je sametově stříbrný lak, který stál 20 tisíc dolarů, tedy bezmála půl milionu korun. Celkem se ale na autě pracovalo více než 300 hodin a celebrita do auta musela dát 306 tisíc dolarů, tedy 7,2 milionu korun proto, aby vypadalo podle jejích představ. V té konečné ceně jsou i 24palcová kola od Forgiatos Wheels, která vzhledem ke svému plnému provedení jen dokreslují uhlazený styl celé úpravy.

Pro Kim Kardashian to ale rozhodně není první tak zajímavé auto. V garáži už má několik vozů od Rolls-Royce, ale i Lamborghini Urus, modely Mercedes-Maybach či pár supersportů.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru