ferrari justin bieber

Justin Bieber prodal své upravené Ferrari 458 Italia

Od Anina Russová | 31. 1. 2017 0

Justin Bieber sice možná nebude úplně šálkem vaší oblíbené kávy, ale jeho popularita mezi mladými děvčaty stále roste. To, co s námi před 15 lety dělal Michael Jackson, dělá teď s dětmi a puberťáky právě Justin. Ovšem o kvalitě jeho produkce raději pomlčíme. :)

Každopádně tenhle klučík má na kontě pěkných pár milionů, které zatraceně rád utrácí. Má několik domů a také několik aut. Jedno z nich nedávno prošlo aukcí, přičemž konečná cena, za kterou se tohle jeho upravené Ferrari 458 Italia prodalo, je v přepočtu 11 milionů korun. Nejde ale o jen tak obyčejné 458 Italia, pokud se tedy v případě takového auta vůbec dá slovo obyčejný použít.

Přečtěte si také:  A pak že luxus nepatří do terénu. Delta 4x4 upravili Rolls-Royce Cullinan a výsledek rozhodně není jen na efekt

Pohání ho standardní jednotka, tedy atmosférický vidlicový osmiválec o objemu 4,5 litru, který na zadní kola posílá 570 koní a 540 Nm točivého momentu. Justin si ale auto nechal poladit u amerických West Coast Customs, které určitě znáte z pořadu Pimp My Ride. Tahle parta milovníků tuningu se často a ráda „utrhne ze řetězu“ a výsledek pak bývá lehce diskutabilní, u tohoto Ferrari šli ale osvědčenou, i když hodně odvážnou cestou.

Dopřáli mu bodykit od japonských Liberty Walk, který zahrnuje rozšířené blatníky, boční prahy, jiné nárazníky a zadní křídlo. K tomu patří dvacetipalcová třídílná kola Forgiato Dieci-DCL a u West Coast Customs přidali ještě audio se subwooferem o výkonu 2000 W.