lamborghini-urus-kim-kardashian

Americká hvězda Kim Kardashian si libuje v luxusu, kam spadají i luxusní auta. Před několika dny si pořídila další Lamborghini Urus. A samozřejmě ani tentokrát není úplně obyčejný, jakkoliv extravagance toho předchozího nedosahuje.

Není to první Lamborghini Urus, které si Kim Kardashian pořídila, ale je o poznání decentnější, než ten předchozí. I ten si do své garáže pořídila nedávno a na první pohled zaujme úpravou exteriéru i interiéru, protože obojí je pokryto plyšem.

Tentokrát na sobě auto nemá plyš, ale ani tak není úplně obyčejné. Je to totiž kus upravený od Mansory. Auto dostalo výraznější bodykit, který byl společně s celým autem nalakován do vcelku netradiční šedé barvy Satin Silver. Také původní sériová kola z auta zmizela, musela ustoupit novým, dvoudílným a kovaným diskům, pod nimiž prosvítají žlutě lakované brzdové třmeny.

Přečtěte si také:  Mansory F8XX je divoká úprava Ferrari F8 Tributo. Zelenou a zlatou doplňuje karbon a hnědá v interiéru

Žlutá barva se dostává i do interiéru, lze ji nalézt na některých dílech palubní desky, ale i na čalounění dveří. Žlutá je doplněna o tradiční kontrastní černou. Ve stejných barvách je očalouněn i zbytek interiéru.

Mansory je německá společnost, ale úprava neprobíhala v jejich domovině. Bodykit na auto namontovala americká společnost Platinum Motorsport, sídlící v Los Angeles, která o tom natočila video.

Přečtěte si také:  Brabus nabízí již upravený a lehce ojetý Mercedes-Benz třídy S. Nemá skoro nic najeto, ale stojí majlant

Pokud by vás zajímala cena takového auta, pak vězte, že Platinum Motorsport zmiňuje něco kolem 600 000 dolarů, tedy v přepočtu přibližně 13 milionů korun.

Přidat komentář