peugeot-208-nehoda-skiareal-klinovec-3

S vyhlášením nouzového stavu kvůli koronavirové pandemii se v České republice mění věci velmi rychle. Jedním z opatření bylo omezení provozu některých sportovišť, což se dotklo i lyžařských středisek. Ta byla nucena letošní lyžařskou sezónu ukončit předčasně. Přesto se na sjezdovkách lidé objevují. Například v autech…

Lyžaři se museli s letošním sjezdovým lyžováním rozloučit velmi brzo. To možná přišlo líto jednomu z řidičů, který se přesto rozhodl na sjezdovku vydat. Nevzal si ale lyže, ani snowboard, ale na černé sjezdovce ve Skiareálu Klínovec rovnou sedl za volant Peugeotu 206.

Moc dobrý nápad to ale nebyl, což dokazuje příspěvek klínoveckého skiareálu na facebooku. Na sjezdovce stále leží sníh, což je v kombinaci s běžnými pneumatikami a náročností černé sjezdovky nebezpečné a tak to logicky muselo skončit nehodou. Řidič Peugeotu nezvládl řízení a skončil s autem v lese hned u sjezdovky. 

Zdá se, že při nehodě nebyl nikdo vážně zraněn, ale je to jen velkou shodou náhod. Stromy autu neuhnou. Neovladatelné auto také mohlo skončit úplně jinde, kde by nemusely stát stromy, ale třeba domy, jiná auta anebo v nejhorším případě zvířata či lidé.