I když na videu, které pro vás dnes máme, neuvidíte žádné horké novinky ze světa Volkswagenu, věříme, že se vám bude líbit. Už jen proto, že alespoň některý z vozů, které se ve videu objeví, buď  měla nebo alespoň řídila většina z nás. Jde o Volkswageny tak 10 až 15 let staré, jako jsou modely Sharan, Golf třetí a čtvrté generace a nechybí ani New Beetle nebo Transporter.

Před mnoha a mnoha lety se Volkswagen zátěžových testů „nebál“. Nechal natočit video, které nám to názorně předvede. Všechna auta se tak nevyhnou brutálně děravé silnici (to se testuje kvůli našim cestám..), příkopům, velké kopě štěrku nebo hlubokým vyjetým kolejím. Technici u VW se nebáli ani pořádně mlátit dveřmi nebo plnou silou odsunout sedačku až na doraz.

Takhle nějak by mělo vypadat pořádné testování. V ideálním prostředí čisté laboratoře to prostě nikdy nebude ono. Vzít auto do pořádného terénu nebo s ním jednoduše najet na obrubník otestuje výdrž mnohem lépe, než nějaké testování na počítači. Ale vydrží toho dost, co říkáte?