ford-mondeo-nakladni-auto-nehoda-frydek-mistek

Policie se obrací na obyvatele, kteří by mohli poskytnout svědectví k dopravní nehodě, která se měla stát 11. srpna 2020 kolem 17:30 hodin ve Frýdku-Místku. Tady měl podle policie řidič nákladního automobilu bourat do osobního vozu a posouvat jej do kruhového objezdu.

Policie hledá svědky této události, a proto zveřejnila výzvu:

„Obracíme se na média s žádostí o uveřejnění výzvy, týkající se úmyslného poškození osobního motorového vozidla, ke kterému došlo dne 11. srpna 2020 kolem 17:30 hodin na ulici Příborská, vedoucí od místního hypermarketu, při vjezdu na kruhový objezd ve Frýdku-Místku.

Dle sdělení řidičky osobního vozidla Ford Mondeo měl řidič nákladního vozidla několikrát narazit do zadní části fordu, čímž ji měl opakovaně posouvat směrem do kruhového objezdu. Následně po tom, co řidička stojící před ním se plynule zařadila mezi vozidla jedoucí po kruhovém objezdu, měl z místa události odjet. Škoda na poškozeném vozidle byla předběžně vyčíslena na částku 30.000,-Kč.

Policie České republiky žádá případné svědky, taktéž řidiče projíždějících osobních motorových vozidel, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace, především k průběhu této události, aby se obrátili na obvodní oddělení Frýdek-Místek, a to na telefonní číslo 974 732 679, 974 732 651, na kteroukoliv policejní služebnu či na linku 158.“