Jak se dostat do čela závodu? Dveřma napřed! – video

Autor: Anina Russová - Publikováno: 20. 10. 2016 v 16:16


To, co předvedl mladý švédský závodní jezdec Kevin Eriksson v závodě světového šampionátu v rallycrossu, nemá obdoby. Určitě víte, že jedním z nejdůležitějších faktorů v každém závodě je to, jak jezdec zvládne odstartovat. A Kevinovi právě start vyšel až neuvěřitelně.

Tedy, je otázka, zda to celé byl úmysl, ale vzhledem k tomu, že v severských zemích se skoro všichni rodí „s volantem v ruce„, věříme, že ano. Při nedávné německé rallye totiž hned po startu zaujal místo na vnější stopě a všechny soupeře si podal tak, že stopu projel ve fantastickém driftu.

Zjevně se učil od nejlepších. Vždyť rallycross jezdí i experti, kterými jsou třeba Mattias Ekström, Sébastien Loeb nebo Petter Solberg. Tenhle kluk jim ale ukázal, že se jich v žádném případě nebojí. Klobouk dolů! :)

⚠️
Pozor na přeplácení Ceny pojištění se mění –
kdy jste naposledy srovnávali?
Trh se hýbe. Zadejte SPZ a okamžitě uvidíte, jestli nemůžete dostat výhodnější cenu.
Zkontrolovat cenu → Výsledek do 60 s
Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru