2022-Land_Rover_Defender_130- (4)

Jaguar Land Rover rozšiřuje záruku na 5 let. Dostanou ji nové modely Defender, Discovery a Range Rover

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Land Rover - 11. 9. 2023


Zavedení prodloužené pětileté záruky od začátku září na všechny modely Range Rover, Defender a Discovery je důležitým krokem vedoucím ke zlepšení služeb poskytovaných zákazníkům automobilky Jaguar Land Rover během jejich vlastnictví.

Záruka se vztahuje na všechny modely prodané na evropském trhu. Po dobu pěti let, nebo 150 000 km – podle toho, která podmínka nastane dříve. Zákazníci jsou tak komplexně chráněni zárukou a mohou dále využívat prvotřídních služeb. Automobilka Jaguar Land Rover patří mezi jedny z mála výrobců automobilů, kteří nabízí záruku delší než tři roky.

Zákazníci navíc nově získávají výhodu v podobě konvektivní služby InControl Remote, která je také dostupná po dobu pěti let, nebo 150 000 km. Tato služba poskytuje řadu komfortních funkcí a usnadňuje pomoc v případě nouze.

Tříletá záruka je obecným standardem napříč automobilovým průmyslem. Vozy Range Rover, Defender a Discovery ale nyní tento standard překračují. Na tyto modely včetně automobilů vybavených mild-hybridním nebo plug-in hybridním pohonem, se od září 2023 vztahuje pětiletá záruka. Pro soukromé i firemní zákazníky to znamená další zvýšení pohodlí a bezpečnosti, protože všechny klíčové komponenty automobilů jsou chráněné zárukou po dobu pěti let, nebo 150 000 km. Pro modely značky Jaguar platí pětiletá záruka už od 1. července minulého roku.

Test Range Rover P530 AWD (2022)

Prodloužení záruky nesouvisí pouze s výjimečnými servisními zkušenostmi, majitelé si díky tomu mohou také jednoduše vypočítat náklady na údržbu a provoz na delší období. To platí jak pro soukromé uživatele, tak pro provozovatele flotil firemních automobilů.

Společnost je zároveň přesvědčena, že nová pětiletá záruka zvýší komfort zákazníků během vlastnictví automobilu a bude mít pozitivní dopad na zůstatkovou hodnotu modelu. To následně přinese výhody nejen při prodeji ojetých vozů, ale v neposlední řadě také při nákupu na leasing, protože vyšší zůstatková hodnota v konečném důsledku sníží měsíční leasingové splátky.

Pro automobily registrované od začátku září bude současně dostupná aplikace InControl Remote. Díky ní mohou zákazníci jednoduše komunikovat se svým automobilem, a to dokonce i na dlouhé vzdálenosti. V modelech Range Rover, Defender nebo Discovery může sloužit aplikace chytrého telefonu například pro kontrolu aktuálního stavu paliva, nebo lze na dálku zkontrolovat, zda jsou dveře a okna uzavřené. Služba InControl Remote také zjednodušuje využívání silniční asistence a v případě nouze automaticky zavolá pomoc.

„Zavedením nové pětileté záruky v celé Evropě pro vozy automobilky JLR dále demonstrujeme náš závazek poskytovat kvalitní a spolehlivé produkty a náš důraz na prvotřídní zákaznické služby. Naše budoucí vize moderního luxusu je zcela zaměřena na zákazníka, což by mělo znamenat klid pro každého, kdo uvažuje o nákupu automobilu Range Rover, Defender nebo Discovery,“ řekl Dmitry Kolchanov, JLR Regional Director Europe.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru