2021-facelift-Jaguar_XF_ (7)

Jaguar prodlužuje záruku u všech svých modelů na 5 let

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Jaguar - 26. 7. 2022


Značka Jaguar zavádí novou pětiletou záruku pro celou svou řadu vozidel, včetně plně elektrického modelu Jaguar I-PACE a všech plug-in hybridních vozidel.

Jaguar je tak první společností vyrábějící luxusní automobily, která prodlužuje záruční dobu nad rámec standardních tří let. Po dobu pěti let nebo 150 000 km, podle toho, co nastane dříve, bude Jaguar zcela zdarma opravovat výrobní vady nebo vyměňovat vadné díly podle záručních předpisů na materiál nebo zpracování. Navíc chytrá kombinace systému InControl Remote, optimalizuje asistenční služby při poruše a zahrnuje automatické tísňové volání a možnost komunikovat s vozidlem na dálku odkudkoliv, což zjednodušuje zákazníkovi život, když je to opravdu potřeba.

Zavedení pětileté záruky pro všechny nové vozy značky Jaguar představuje důležitý krok směrem k dokonalosti servisních služeb a poskytuje zákazníkům značky Jaguar větší pohodlí a jistoty po celou dobu jejich vlastnictví.

Komplexní záruka znamená pět let naprosté jistoty pro majitele/řidiče a provozovatele vozových parků. Nabízí transparentnost v oblasti servisních a provozních nákladů a dále posiluje hodnotu již tak atraktivní produktové řady.

Jaguar Land Rover představuje revoluční navigaci, která najde jakékoliv místo na světě

Kromě toho Jaguar nabízí nové servisní balíčky Jaguar Care a Jaguar Care+ s nejrůznějšími výhodami pro zákazníky jako je například bezplatná výměna motorového oleje a filtru.

Jaguar očekává, že nová pětiletá záruka bude mít pozitivní dopad na zůstatkovou hodnotu všech vozů kompletní modelové řady. To je dobrá zpráva pro budoucí zákazníky, protože vysoké zůstatkové hodnoty se v konečném důsledku promítají například do nižších měsíčních leasingových sazeb.

„Prodloužená záruka na nový vůz je důkazem důvěry v kvalitu a spolehlivost vozů Jaguar a má potenciál zvýšit zůstatkovou hodnotu vozů Jaguar až o 3 %. Autovista Group navíc spatřuje výhody pro zákazníky ve vyšší jistotě a předvídatelnosti nákladů díky snížení nákladů na následnou péči, protože jsou pokryty všechny nebo alespoň většina potenciálních dílů,“ dodal Ralf Sulzbach, Senior Project Manager Consulting Autovista Group.

„Zavedením nové pětileté záruky na vozy Jaguar v celé Evropě dále demonstrujeme náš závazek ke kvalitě a spolehlivosti našich výrobků a zaměření na vynikající služby směrem k zákazníkům. Naše budoucí vize moderního luxusu je zcela zaměřena na zákazníka, a to by mělo znamenat jistotu pro každého, kdo uvažuje o koupi vozu Jaguar,“ okomentoval Dmitry Kolchanov, Jaguar Land Rover Regional Director Europe.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru