Dopravní nehody se bohužel dějí a dle statistik se jim za život nevyhne prakticky nikdo z nás. Ačkoliv počet nehod stále roste, záběry městského ťukance, který můžete zhlédnout v přiloženém videu, jsou velmi jedinečné.

Nehoda, která je ve videu zachycena, se stala v Miami. Hlavním aktérem je řidič Lamborghini Huracán Spyder, který nedobrzdil a v nepříliš vysoké rychlosti naboural Ford stojící před sebou na semaforech. Nikomu se nic nestalo, šlo jen o plechy, proto nás reakce posádky Lamborghini hodně zarazila. A jaká byla?

Poté, co z nabouraného Fordu vystoupil jeho řidič, vyběhla posádka Huracánu ven a během několika sekund naskočila do Mercedes-Benzu třídy S, který se u nehody z ničeho nic objevil. Řidič Fordu ani nestihl moc protestovat nebo si vyfotit registrační značku mercedesu, i když se o to pokusil. Nezbylo mu nic jiného než zavolat policii, která Lamborghini odtáhla na své parkoviště a v tuto chvíli nehodu vyšetřuje.

Zatím ale není úplně jasné, kdo Lamborghini řídil, jisté ale je, že majitel to nebyl. Ten se ale zatím nevyjádřil k tomu, komu auto půjčil. Každopádně je zvláštní nechat takové auto na místě a utéct. Nehoda to přece nebyla velká. Bylo by zajímavé zjistit, s jakým výsledkem vyšetřování policie přijde.