Je to už dlouho, co takhle šílená moderátorská trojice odešla z Top Gearu, ale za ty roky se u nich nic nezměnilo. Tedy kromě toho, že mají víc vrásek, šedin, pár kilo navíc a že pracují pro Amazon. Jinak jsou to stále ti tři stejní blázni, kteří kolem sebe střílí britským humorem v takové míře, že se tomu až nechce věřit. A kromě toho řídí vše, co má kola.

Pokud sledujete The Grand Tour, pak asi víte, že před nedávnem vstoupila do své třetí série, která už nabídla neuvěřitelný souboj klasických muscle cars v Detroitu. Ti tři osedlali to nej, co mohli, ovšem Hammond měl trochu problém. K natáčení si vybral Dodge Challenger SRT Demon, ale automobilka mu zakázala jakékoliv závody v ulicích. Směl jen na trať. Ovšem James May, který osedlal Hennessey Exorcist a Jezza s Mustangem RTR žádný zákaz nedostali, a tak si závod prázdnými ulicemi vychutnali dosyta.

To nejzajímavější ale teprve přijde. O víkendu 25. a 26. ledna Amazon uvádí parádní speciál, který Clarksona, Hammonda a Maye zavedl do Kolumbie a to proto, aby zde fotili divoká zvířata. Ne, opravdu nevíme, proč. 😊

Jak už to u takových speciálů bývá, i tentokrát si museli sehnat cenově dostupná auta. Hammond vsadil na Chevy Silverado, Clarkson na notně upravený Jeep Wrangler a May…May je prostě May. On si totiž pro cestu do džungle a do hor vybral maličký Fiat Panda. Vlastně nás to u něj ani nepřekvapuje. 😊 Jsme si ale jisti, že tenhle speciál bude fantastický.