Ferrari 599 GTO projelo na červenou a způsobilo tragickou nehodu + video

Autor: Pavel Srp - 14. 5. 2012


O víkendu se v Singapuru stala tragická dopravní nehoda, při které se hlavním aktérem stalo Ferrari 599 GTO. Při dopravní nehodě zemřeli tři lidé a dva byli těžce zraněni. A proč o tom píšeme? Protože za to může lidská bezohlednost a jedna z věcí, o které jsme si v našem seriálu bezohlednosti psali. Podle zpráv projížděl řidič Ferrari křižovatku na červenou! Při průjezdu křižovatkou narazil do projíždějícího taxíku a ten smetl motorku.

Za volantem Ferrari seděl obchodník Ma Chi (31), který zemřel na místě, zraněním podlehla také posádka taxíku, řidič (51) na místě a zákaznice (20) později v nemocnici. Spolucestující slečna (20) ve Ferrari utrpěla zranění hlavy a motocyklista si zranil páteř a putoval do nemocnice.

To ale není vše! Lidský hyenismus se probudil v muži, který z havarovaného taxíku ukradl peníze! Svědci k tomu dodali, že viděli muže stojícího vedle plačící ženy z taxíku, která ještě byla při vědomí, viděl na zemi rozsypané peníze, které sebral a rychle odešel. Co na to říct…

[nggallery id=805]

Stálo tohle všechno za to, aby se řidič Ferrari předvedl před svou spolujezdkyní?!

 

Video:

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru