Ferrari 458 Italia Spider „Perfetto“ upravené od Wheelsandmore

Autor: Pavel Srp - 21. 5. 2012


Společnost Wheelsandmore má samé zajímavé projekty, připomeňme si například McLaren MP4-12C „Toxique Evil“ , Mercedes-Benz SLS „Silver Wing“ nebo nedávno zveřejněné Lamborghini Aventador Chocolate LP777-4. Tentokrát si ukážeme, jak si společnost posvítila na supersport bez střechy Ferrari 458 Italia Spider. Svůj výtvor pojmenovala „Perfetto“.

Léto se blíží nezadržitelným tempem a na silnici se čím dál častěji objevují kabriolety a roadstery. Je tedy čas soustředit tuningové kreace právě na auta bez střechy. Ferrari 458 Italia Spider „Perfetto“ prezentuje program plný karbonových dílů a luxusních kol. Po přestavbě působí takovým dojmem, že bychom ho klidně mohli přejmenovat na „perGhetto“, co říkáte?

Ale pojďme na to pěkně popořádku. Na auto putovala nová ručně vyráběná kola 6Sporz² o rozměrech 9 x 21 palců vpředu a 12,5 x 21 palců vzadu obutých do pneumatik Hankook S1 Evo 245/30 R21, resp. 345/25 R21.

Úpravy exteriéru zahrnují také spoustu dalších doplňků, jakými jsou například zadní difuzor, víčko nádrže, rámečky kolem zadních mlhovek nebo zrcátka a spojlery. Karbon můžete mít také v motoru. Může z něj být vyroben kryt motoru, postranní panely a nebo celá kapota. Ve všech případech jde o díly ze 100% pravého karbonu, nejde o napodobeninu nebo polep. Tuningový program „Perfetto“ sníží hmotnost Ferrari o cca 30 kilogramů.

Samozřejmostí je také nabídka úprav motoru. Sériových 570 koní může posílit až na 621 koní nebo 647 koní. A nebojte se, nejsou to žádné garážové úpravy. Společnost Wheelsandmore má dlouholeté zkušenosti ze závodů a motorsportu. Úpravy zahrnou takové věci, jakými jsou karbonové sání, nové výfukové potrubí se zvukovými klapkami a samozřejmě také přeprogramování řídící jednotky.

[nggallery id=822]

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru