Ferrari 458 Italia Emozione od Evolution 2 Motorsport

Autor: Pavel Srp - 9. 5. 2012


Ferrari je samo o sobě super auto, na kterém snad nelze nic vylepšit. U Evolution 2 Motorsport na to ale mají jíný názor. Nejsou to žádní amatéři a s automobily Ferrari mají již dlouholeté zkušenosti. Pojďme se tedy podívat na to, co si pro novou 458 připravili. Upraveno bylo snad vše. Motor, kola, podvozek, exteriér i interiér.

Začněme vnějším vzhledem. Přední nárazník dostal nový spoiler, do zadního nárazníku se nastěhoval dvojitý difuzor, ze kterého se na svět dívá trojice titanových koncovek výfuku. Celé předváděcí auto bylo po úpravě nalakováno do kombinace světlé a tmavě modré barvy.

Doplňky si můžete vybrat buď z černého nebo stříbrného karbonu (ne žádná imitace) nebo je možno je nalakovat do barvy vozu či úplně jiné barvy. V tomto případě platí ono klišé náš zákazník, náš pán.

Původní originální kola v podbězích nahradily nové kousky o rozměru 21 palců. Ty byly navrženy speciálně pro tuto úpravu. Jejich límce jsou leštěné a středy jsou vyvedeny do barvy doplňků.

Pod kapotu putovaly karbonové díly jako kryty vzduchového filtru nebo bočních stěn. Řídící jednotka motoru byla přeprogramována a díky tomu a i již zmíněnému výfukovému potrubí, dosahuje výkon hodnot více než 600 koní.

[nggallery id=780]

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru