Úpravy vozů Ferrari jsou možná něco jako svatokrádež. Ačkoliv někdy to nevypadá úplně špatně, jindy je to naopak pěkný prů*er… Pokud se na Ferrari nainstaluje široký bodykit Liberty Walk, vypadá to ale docela dobře.

Podobné Ferrari má i Damon Fryer. Jde o typ 458 s polepem maskovací fólií. Jenže před nějakou dobou mělo jeho auto nehodu, bouralo na akci Monterey car week. Poškození byla poměrně značná.

Od té doby se na autě opravily základní věci, přesto ne zcela vše. To ale nezabrání Damonovi, aby s autem nejezdil. Na autě chybí přední nárazník, chladič, přední světla, ale například i dveře. S autem vyrazil na projížďku městem. Vzhledem k tomu, že takové auto nejen nepřehlédnete, ale ani nepřeslechnete, ani jeho jízda není úplně nenápadná…

Motor, který auto pohání, je totiž v pořádku. Za předními sedadla je tak možné nalézt atmosférický motor V8 o objemu 4,5 litru, jehož výkon je 419 kW/570 koní a točivý moment 540 Nm. Díky tomu umí auto zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,4 sekundy a jede maximální rychlostí více než 325 km/h.