Dvě Audi v závodu na vrchol sjezdovky – video

Autor: Anina Russová - 21. 1. 2016


Tak to vypadá, že společně se sněhem se vyrojili i větší či menší šílenci, kteří si sníh užívají po svém. Partička německých řidičů si vychutnala kruhový objezd, Red Bull vyrazil na sjezdovku s monopostem F1 a někteří dokonce museli své auto vysekávat z ledu.

Co ale pustit z hlavy všechny starosti, vyrazit k prvnímu zasněženému kopci a provětrat nějaké ty čtyřkolky? Tak asi takhle začalo odpoledne, jehož výsledek si můžete prohlédnout na videu. Pod sjezdovkou se totiž potkal majitel Audi R8 a Audi RS 4 a je to velká paráda! Obě auta mají samozřejmě pohon všech kol quattro. R8 se chlubí V10 o objemu 5.2 litru. Proti tomu RS4 má pod kapotou „jen“ V8 o objemu 4.2 litru. Takže možná trochu nevyrovnaný boj, ale zábavy je tolik, že by ji oba mohli rozdávat po pytlích.

Toho dne, kdy se video natáčelo, ukázal prý teploměr mínus 32 stupňů Celsia. Obě auta tak dostala pneumatiky s hřeby a pánové prý celý den jezdili na zamrzlých jezerech v oblasti Funäsdalen ve Švédsku. K večeru vymysleli, že by to chtělo nějaké stylové zakončení dne a nenapadlo je právě nic lepšího, než vyrazit na sjezdovku. Díky známým se na ni bez problémů dostali a rozpoutalo se peklo.  Přiznáváme, že trochu závidíme, tohle jsou totiž chvíle, kdy máme zimu vážně rádi. :)

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru