Pokaždé, když si sedáme do auta, musíme myslet na to, že vlastně sedíme ve velmi nebezpečném dopravním prostředku, který v extrémních případech může i zabíjet. My víme, že to zní možná až trochu přehnaně, ale taková je realita.

Své by vám o tom mohl vyprávět řidič, který se svým Fordem zatím z nejasných příčin ošklivě havaroval na několikaproudé dálnici. Podle videa to vypadá, že buď usnul, zapovídal se se spolujezdcem nebo mu možná upadla cigareta nebo telefon. Těch důvodů může být několik, každopádně příčina je na záběrech vidět. Na chvíli totiž jako kdyby zapomněl řídit a ve chvíli, kdy se ve vysoké rychlosti snažil znovu získat kontrolu nad autem, naopak ji ztratil.

Nejprve narazil do auta vedle sebe, pak do svodidel vpravo a následně doslova přeletěl celou dálnici a naboural do svodidel vlevo. Jen shodou náhod cestou nevzal nikoho s sebou a podle dostupných informací se nestalo nic ani nikomu z účastníků.

Trošku nás ale zaráží reakce těch, kteří celou nehodu natáčí. Se svým autem totiž zastavili v jízdním pruhu místo toho, aby, ostatně stejně jak ostatní, zastavili v pruhu odstavném.