Při jízdě nejen po dálnici se může stát prakticky cokoliv. Je to jen pár dnů, kdy se řidička jedoucí v levém jízdním pruhu rozhodla zastavit, protože minula sjezd. Na pražském okruhu se zase před pár týdny řidiči za jízdy odpojil karavan a dojel ho o pár metrů dál. O pitomcích s mobilem v ruce, kteří nezvládají udržet směr, nebo jízdní pruh asi mluvit nemusíme.

Také řidiči jedoucí před pár dny po dálnici u New Jersey zažili dost děsivou situaci. Jednomu z nákladních aut se za jízdy utrhlo kolo a dál si pokračovalo svou vlastní cestou. Možná to takto napsáno zní jako celkem humorná situace, ale jen do chvíle než vám dojde, že hmotnost takového obutého kola z náklaďáku je několik desítek kilogramů a navíc se pohybuje. Ve videu uvidíte, že jeho rychlost byla opravdu hodně vysoká.

Podle svědků se kolo kutálelo ve svém původním směru celkem dlouho, ale pak se dostalo do protisměru a tam se střetlo s jedoucím Jeepem. V něm cestovala rodina s dětmi a je neuvěřitelné, že se při nehodě nikomu nic vážného nestalo.

Ten náraz je i na videu vpravdě děsivý. Ale nakonec je takřka neuvěřitelné, že se nic opravdu vážného nestalo. Stačilo trochu a mohl z toho být masakr. Policie v tuto chvíli hledá nákladní vůz, ze kterého kolo upadlo a jeho řidiči hrozí stíhání za ohrožení.