To prostě nechceš! Nezlobte se za tykání, ale touto jednou jedinou větou by se dala popsat dosti prekérní situace, kterou si prošel jeden majitel McLarenu P1, který ho původně chtěl prodat.

Dotyčný se jmenuje Manuel a dle informací z Drivetribe došlo k nehodě ve chvíli, kdy jel od vážného zájemce o koupi jeho vozu. Cesta tam, konkrétně do německého Essenu, probíhala na výbornou, ukázka kupci také, a tak to vypadalo na úspěšný den, který by mohl být završen prodejem. Jenomže před cestou zpátky začalo pršet.

Ne, tentokrát vám nebudeme vyprávět příběh o rychlé jízdě se supersportem, která skončila nehodu. Tentokrát je viníkem řidič Volkswagenu Golf, který se Manuelovi nejspíš vinou špatné viditelnosti připletl do cesty. Aby se Manule vyhnul srážce s protijedoucím autem, strhl řízení, což se ale na mokré vozovce neukázalo jako úplně dobrý nápad.

McLaren vypadá, jako by ho vytáhli z pračky, protože náraz nejvíce odnesla hlavně přední část auta. Naštěstí se nikomu nic nestalo, a co je pro nás velkým překvapením, na místě zůstal dotyčný ve Volkswagenu Golf, který se k zavinění nehody přiznal a z jeho pojištění se prý bude McLaren brzy opravovat. Jen je otázka, jestli ho kupec, který měl původně zájem, ještě bude chtít…