Další drsná nehoda z nepozornosti. Řidič Jetty přehlédl kolonu

Autor: Anina Russová - 19. 7. 2019


Jen před pár dny jsme vám říkali o nehodě z Velké Británie, kdy řidič Morganu nevěnoval pozornost řízení a přehlédl vznikající kolonu. Teď pro vás máme video zachycující prakticky totožnou situaci, jen ty následky jsou mnohem horší.

Drsná nehoda z Polska. Kamion čelně narazil do Kii a následně sešrotoval další auta

Nehoda se stala na americké dálnici I-26 ve chvíli, kdy začal provoz kvůli dopravnímu omezení zpomalovat. Řidič Volkswagenu Jetta se ale nejspíš vůbec nedíval před sebe, možná kontroloval mobilní telefon, a v plné rychlosti naboural do pick-upu Toyota Tacoma a ještě se zvládl otřít o Range Rover, z jehož kamery pochází záznam nehody.

Náraz byl tak silný, že z přední části Jetty toho moc nezbylo. Auto skončilo vedle dálnice v příkopu a je štěstí, že vrak nedojel až do protisměru. Podle dostupných informací byl řidič Jetty vážně zraněn, ale měl by být v pořádku. Do nemocnice nakonec musel být převezen i řidič Tacomy. Ačkoliv je tento pick-up opravdu velkým autem, byla to taková rána, že ho doslova odhodila do příkopu, kde zůstala Toyota na boku.  

Snad se řidič Jetty poučil a příště se raději bude věnovat řízení než čemukoliv jinému. Smutné ale je, že tyto nehody z nepozornosti jsou čím dál častější.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek