Hodně výkonu, hodně ega a motivace, a naproti tomu nedostatek pokory k autu jako takovému. Tak by se několika slovy dalo popsat přiložené video zachycující dvě skvělá auta a jejich odjezd z akce, které se jejich řidiči účastnili.

Ten odjezd se ale povedl jen jednomu z nich, který seděl ve výkonnějším Lamborghini Huracán. Jeho výhodou je rozhodně pohon všech kol, ačkoliv 610 koní také není úplně málo, ba právě naopak. Řidič BMW M4 ve verzi kabrio, který se Huracánu snažil vyrovnat, však skončil v poli.

Chvíli odjezd téhle dvojky vypadal tak, že se šofér BMW M4 neudrží a bude Lamborghini předjíždět. Nakonec to neudělal, ale tak jako tak nervy na uzdě neudržel. Za to ho ale rychle vytrestala zatáčka, kterou řidič s Huracánem projel takřka ukázkově a bez zjevných problémů. Řidič M4 se pokusil o totéž, ale nejspíše vlivem vysoké rychlosti možná zkombinované s nepozorností zahučel do pole jako přezrálá švestka. Naštěstí to odnesly jen plasty auta.

Nikomu se vůbec nic nestalo, nevystřelily airbagy a ani se nerozbilo žádné z oken auta. Ve finále majitel s kamarády auto oblepil lepicí páskou, a dokonce byl po drobných opravách tak nějak schopný odjet.