2021-Dacia_Jogger_Extreme- (4)

Ceny kombi Dacia Jogger byly neoficiálně odhaleny v minulém týdnu. Šlo o ceny pro německý trh, ale my už nyní známe oficiální ceny pro český trh. A při pohledu do ceníku jsou hodně podobné. Ani s nejdražší výbavou v 7místném provedení nepřekročí půl milionu korun.

Dacia Jogger je nejnovější model, který nabídne praktičnost a variabilitu. V nabídce bude nejen s pětimístným interiérem, ale za příplatek 19 tisíc i v sedmimístné verzi. Dacia o autě tvrdí, že spojuje: „prostornost minivanu, objem zavazadlového prostoru verzí kombi a vlastnosti SUV“. Stejně jako Sandero Stepway, bude mít i Jogger například „modulární střešní lišty“, které z podélníků snadno změníte na příčníky.

Dacia Jogger slibuje plnohodnotných 7 míst pro posádku i velký kufr. Vejde se hluboko pod 400 tisíc

V nabídce budou zpočátku tři výbavy (Essential, Comfort a Extreme) a dvě motorizace (benzinová TCe 110 a kombinace benzinu a LPG TCe 100 LPG). Nevýhodou základní výbavy je fakt, že bohužel nemá klimatizaci. To se ale dá řešit příplatek za 12 500 Kč. Příplatek oproti vyšší výbavě Comfort je ale 45 tisíc korun, takže se to vyplatí.

Kompletní ceník Dacia Jogger můžete stahovat zde.

Přidat komentář