Dacia_Jogger-obytny_vuz-Nest_by_egoe- (3)

Dacia Jogger jako kempingový vůz se už objevila u jednoho z českých dealerů

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: Pyramida Průhonice - 22. 5. 2022


Dacia Jogger nabízí obrovský kufr a k tomu i možnost sedmimístného provedení a podle zákulisních informací i kempingovou verzi. Na tu ale čekat nemusíte, protože jeden z českých prodejců už ji vyrobil sám.

V Pyramidě Průhonice takřka na hranici Prahy se na showroomu objevila Dacia Jogger s kempingovou zástavbou, která obsahovala lůžko, dřez s tekoucí vodou, ale i vařič. S tímhle autem si tak bez problémů odjedete třeba o víkendu do kempu a vystačíte si.

Vestavba není pevná, takže se dá po víkendu opět docela jednoduše vyjmout a z původně kempingové Dacii Jogger bude zase auto pro převoz dětí do školy s obrovským kufrem.

Výhodou je, že nejste omezení tím, zda si koupíte Jogger v pětimístném anebo v sedmimístném provedení (protože obě dvě zadní sedadla se stejně dají jednoduše vyjmout), ale ani jestli si zadáte nové auto do výroby anebo už svůj Jogger máte doma. Cena této konkrétní přestavby s označením Camper200 pak je 111 200 Kč. Ivan Rybníček z Pyramidy Průhonice nám pak řekl: „O záruku samozřejmě nepřijde, vestavbu může klidně zahrnout do celkové ceny vozu  profinancovat úvěrem, u nás proškolíme klienta jak jednoduše vestavbu vyjmout a znovu nainstalovat.“

Přestavba je od české firmy Egoé a je přímo na míru pro Dacii Jogger. Vyjde na několik desítek tisíc korun, dle přesné specifikace. Egoé má s podobnými vestavbami bohaté zkušenosti a nabízí je i do mnohem větších aut. Jednu z vestaveb jsme už testovali např. ve Volkswagenu Caddy Maxi.

Štítky: , , , ,

1 názor na “Dacia Jogger jako kempingový vůz se už objevila u jednoho z českých dealerů”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru