Cupra-boty (1)

Cupra ukázala nový model. Nejde o auto, ale o kolekci tenisek

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: CUPRA -  21. 12. 2020


Každoročně představují automobilky v období před Vánoci různé kolekce oblečení nebo doplňků. Před nedávnem to bylo Porsche s novou kolekcí obuvi. A dnes je to značka CUPRA, která místo nových modelů, na které zákazníci netrpělivě čekají, představila zbrusu novou kolekci tenisek. Jakkoliv – pokud můžeme soudit – nevypadají špatně, jsou opravdu hodně drahé.

CUPRA se spojila s barcelonskou designérskou společností MIKAKUS a společně dali vzniknout nové obuvi. Sama automobilka k tomu říká: „Hlavní inspirací této spolupráce je CUPRA Formentor – první model značky se 100% CUPRA DNA. CUPRA a MIKAKUS se pustily do vytváření obuvi, která stojí za pozornost, stejně jako CUPRA Formentor. Tyto dvě jedinečné značky toužily spojit své síly a propojit svou vizi pozoruhodných produktů.“

V nabídce jsou dva designy obuvi – Paddock a Garage. Druhé jmenované pak jsou k dispozici v CUPRA barvách Petrol Blue and White. Plusem je, že každá jedna bota je vyráběná ručně. Co se materiálů týče, vsadil výrobce na kombinaci kůže, neoprenu a textilu. Podrážka je z ethylen-vinylacetátu a vysokofrekvenčního polyurethanového filmu, což znamená, že je jak pohodlná a lehká, tak odolná.

Právě ale výše zmíněné ruční vyrábění se podepsalo do ceny bot. Verze Paddock vyjde na 189 eur, tedy bezmála 5000 Kč. Verze Garage pak vyjde na 175 eur, tedy asi 4500 Kč. Boty lze objednat přes prodejce značky CUPRA.

Cupra-boty (2)

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *