Myslíte, že máte špatný den? Myslíte, že se vám od rána nic nedaří a ta vylitá káva je nějaká pomsta? Věřte, že může být mnohem hůř. Zatímco vaše káva nikomu nezničila plot, nebude stát statisíce za opravu a nebude se vám kvůli ní posmívat celý internet, majitel Chevroletu Corvette z roku 1966 je na tom přesně naopak. A přitom za to svým způsobem nemůže.

Internet v těchto dnech žije videem, ve kterém je zachycen konec jízdy řidiče s tím krásným autem. Ovšem, dost neslavný konec. Podle popisu videa vše začalo tím, že majitel auta dostal nápad ukázat Corvette příteli své dcery. Auto je to krásné a tak se není čemu divit, že se chtěl trochu pochlubit. Jenomže na chvíli asi zapomněl, že je to přeci jen už hodně staré auto. A taková je před jízdou potřeba kontrolovat. I před tou opravdu krátkou. Kdyby to býval řidič udělal, nejspíš by to nedopadlo tak špatně.

On si totiž včas nevšiml, že mu nefungují brzdy. Přišel na to až ve chvíli, kdy sjížděl k domu mladíka, randícího s jeho dcerou. A měl jen dvě možnosti. Buď nabourat auta stojící u silnice, nebo zeď a plot na druhé straně. Volba nakonec padla právě na druhou možnost, a pokud můžeme soudit, byla to ta lepší verze.   

Přečtěte si také:  Zatímco hasiči řešili octavii na střeše v příkopu, pár metrů od nich skončila v příkopu druhá

Auto se opřelo o zeď domu pravým předním rohem a prorazilo plot. Nikomu se nic nestalo, ale oprava bude velmi drahá. Nejsmutnější je ta očividná frustrace řidiče auta. Je pravdou, že si měl auto zkontrolovat, ale ruku na srdce, kdo opravdu důkladně kontroluje i takovou věc, jakou jsou brzdy. Je nám majitele i auta opravdu líto.