Český internet žije dopravní nehodou. Kdo je podle vás viník? – video

Autor: Anina Russová - 18. 7. 2016


Dopravní nehody z různých koutů světa vám ukazujeme poměrně často, ale nehody z domácího prostředí tu příliš často nemáme. Před nedávnem tu jedna taková byla a ukazovala řidiče SEATu Leon, kterého v zúženém úseku dálnice hodně potrápil řidič dodávky. Tentokrát tu máme ale něco úplně jiného.

Ukážeme si sice běžnou, ale hodně nebezpečnou dopravní situaci, která vyústila v dopravní nehodu. Znáte to asi všichni. Začnete předjíždět kolonu vozidel, když se jedno z aut před vámi rozhodne pro tentýž manévr. Jenomže pokud by měl dostatek výkonu na to, aby vás nijak neohrozil nebo neomezil, je vše v pořádku. Pokud ale disponuje stádečkem pár unavených koní pod kapotou a navíc se nepodívá do zpětného zrcátka, problém může být na světě. Přesně to se odehrálo v přiloženém videu, přičemž to celé skončilo nehodou auta, které vše natáčí. Podle nás je viníkem právě řidič havarovaného auta, nicméně on má zcela jiný názor. Proto video pověsil na internet, kde čekal nějaké zastání od diskutérů.

Ti mají ale úplně stejný názor jako my a dost nevybíravě to dotyčnému „dávají sežrat“. Možná kdyby majitel Citroënu druhé auto neoznačil slovy „Ko*ot v Ochcáfce, co neví, na co má páčky pod volantem a nesnese jet za Citroënem“. Každopádně nás zajímá váš názor. Kdo stojí za touto nehodou? Řidič Octavie nebo Citroënu?

Bohužel v pondělí odpoledne kolem třetí hodiny bylo soukromí u videa omezeno, takže se na něj již nelze podívat. Pro ilustraci přidáváme obrázek (screenshot) z videa, kde je vidět, o co přibližně šlo. Řidič vozu s kamerou se tak dlouho odhodlával k předjížděcímu manévru, až do cesty nakonec vjel červené Škodě Octavia. Mohlo to skončit mnohem vážnější nehodou…

nehoda-citroen-skoda-octavia-video

Původní video:

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru